Taniec Towarzyski

Taniec Towarzyski

Zajęcia skierowane głównie do par.
Doskonale wyszkoleni i utytułowani instruktorzy przeprowadzą Was przez labirynt tańców latynoamerykańskich oraz standardowych. Poczynając od rozpoznawania charakterystycznych rytmów, stawiania pierwszych kroków tanecznych, po swobodne poruszanie się po wszystkich parkietach świata do każdego rodzaju muzyki.

Grupa Początkująca

Zajęcia nastawione są na czerpanie maksimum przyjemności z aktywności ruchowej. Dużą rolę odgrywa tu integracja osób biorących udział w zajęciach. Trener przymyka oko na niedoskonałości ruchowe początkujących. Skupia się na przekazaniu solidnych podstaw prowadzenia tak, aby wszyscy odczuli korzyści płynące z nabytych umiejętności, oraz że taniec jest dobrą zabawą dostępną dla wszystkich chętnych. Dajesz sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Uczysz się nowych tanecznych pas, bawiąc się przy tym znakomicie. Prostujesz plecy i unosisz podbródek, zaczynasz pewniej prowadzić partnerkę, z łatwością i prawidłowo przenosisz ciężar ciała w wybranym tempie muzycznym. Trening nie jest nastawiony na osiągniecie perfekcji w ruchu. Chodzi nam o czerpanie satysfakcji z wiedzy praktycznej.

Grupa Średnio-zaawansowana

Na poziomie grupy średnio-zaawansowanej Uczestnicy wprowadzani są w tajniki tańca w jego sensie artystycznym. Ćwiczą odpowiednie ułożenie ciała, pracę rąk, centrum i nóg. Tu satysfakcję czerpie się z widowiskowości tańca. Stawiamy na prawidłowy przebieg i jakość ruchu. Uczestnicy wykonują bardziej skomplikowane ewolucje taneczne. Znają podstawy wszystkich proponowanych tańców latynoamerykańskich oraz standardowych, weszli w posiadanie ułożonych specjalnie choreografii, które mogliby prezentować na turniejach tańca hobby.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
TANIEC TOWARZYSKI
NOWY KURS start 5.10
19:30
ZAPISZ SIĘ
TANIEC TOWARZYSKIinfo@e-fokus.opole.pl

Wtorek

  • TANIEC TOWARZYSKI
    19:30 - 20:30
No events available!