Szkoła Tańca i Centrum Ruchu Fokus

Wybierz interesującą Cię grupę i dołącz do nas już dziś.

 

Formacje Fokus Junior, Fokus Kids, Cool Fokus, WyMy Crew oraz Tru Vybz Crew, reprezentują nas podczas ogólnopolskich konkursów tańca, pokazów i występów.

Zapraszamy na zajęcia taneczno-fitnesowe Kobiety i Mężczyzn, „Single” i Pary. Wiek nie ma znaczenia, liczą się chęci i marzenia.

Zajęcia taneczne dedykowane dzieciom oparte o pedagogikę tańca. Wszechstronnie rozwijające, ciekaw, pełne dobrej energii i twórczego ruchu.

Nauka, nauka, nauka, szkoła…A gdyby tak oderwać się na chwilę od rzeczywistości, rozruszać ciało i duszę, doenergetyzować się dobrą muzą i połapać taneczne skille? Zapraszamy bardzo!

Taniec Użytkowy sprawdzi się na każdym parkiecie i w każdej muzyce. Taniec Towarzyski zbliży i ucieszy każdego. Nawet „Niedowiarka”

Sprawimy aby Wasz pierwszy Taniec był wyjątkowy. Sprawimy abyście na parkiecie poczuli się pewnie i swobodnie w środku tej karty ma się znaleźć boks taniec przedmałżeński i boks lekcje indywidualne


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer21300/public_html/e-fokus.opole.pl/cms/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer21300/public_html/e-fokus.opole.pl/cms/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer21300/public_html/e-fokus.opole.pl/cms/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52