Szkoła Tańca Fokus

Home / Szkoła Tańca Fokus

Historia Szkoły Tańca Fokus pisze się codziennie…piszą ja Nasi kursanci, podopieczni i wszyscy bliscy związani z tym miejscem. To dla Was tworzymy, działamy, jesteśmy. To Wy jesteście naszą inspiracją i motywacją. Wraz z nią na skrzydłach naszej pasji i wielkiej miłości do ruchu, tańca oraz muzyki, lecimy…czasem wznosząc się a czasem opadając, jednak zawsze do przodu.

Historia Szkoły Tańca Fokus

Wszystko zaczęło się w 2007 roku, a dokładnie 14 lutego (tak, tak, w święto zakochanych) kiedy Gosia Atlas postawiła pierwsze roztańczone kroki na sali w budynku spółdzielni mieszkaniowej. Dawniej była to sala wykładowej Politechniki Opolskiej i wyglądała tak…

 Gosia początkowo prowadziła klub wyłącznie tańca towarzyskiego, jednak z czasem zapragnęła rozwinąć działania i wzbogacić taneczną przestrzeń o inne formy tańca. Wówczas spotkała Asię, ich współpraca rozkwitła i zaowocowała. Fokus urósł i nabrał nowej odsłony, a od momentu kiedy Gosia została szczęśliwą mamą trójki dzieci to właśnie Asia Bąk kieruje, pielęgnuje i buduje Szkołę. W 2016 roku powiększyła ją o drugą salę, przez co mamy możliwość prowadzenia większej ilości zajęć. Do 2017 roku ogromny wkład w budowanie szkoły miała Kasia „Żabka” Miazga.

Fokus Dziś

Dziś Fokus to nie tylko miejsce do nauki tańca, to przede wszystkim rodzinna i życzliwa atmosfera, pedagogika tańca inna niż wszystkie – wyjątkowa, bo buduje więzi i przyjacielskie relacje między uczestnikami naszych zajęć i formacji.

To miejsce tanecznych spotkań i czasem też tanecznej terapii 🙂 To miejsce, które dla wielu osób stało się drugim domem, a taniec sposobem na życie.
U nas każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie pokój… do wyboru dajemy Wam: Hip-Hop Dance, Dancehall, Jazz, Break Dance, Zumba, Strong by Zumba, Jump, Latin Dance, Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy, Taniec dla Narzeczonych, Taniec dla Dzieci.

Zapraszamy do świata tańca