Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

Home / Szkoła Tańca Fokus / Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

 

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej jest projektem naszej „kierownicy” Joanny Bąk, naszej trenerki mentalnej Beaty Kaczor i naszej idolki Majki Jeżowskiej.
To właśnie na jej piosenkach tanecznie wychowujemy naszych najmłodszych podopiecznych.

Czym jest Akademia Majki Jeżowskiej?

Akademia to miejsce dla pedagogów, edukatorów, i przede wszystkim rodziców, dla których ważne jest aby ich dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo, a oni sami doświadczyli cudu i wspaniałości rodzicielstwa. To miejsce gdzie znajdziecie odpowiedzi na pytania : “Co mogę zrobić lepiej, więcej dla mojego dziecka, aby było szczęśliwe i mądre”? “Co zrobić by miało dzieciństwo, które zapewni mu najlepszy start w dorosłość”?
Dzisiaj jak jeszcze nigdy, wychowanie i edukacja dzieci to najtrudniejsze zadanie!

Pod skrzydłami Akademii znajdziesz zbiór sposobów na rozwijające zabawy. Codziennie dostaniesz sprawdzone sposoby na powtarzające się dziecięce problemy. Wskażemy co czytać z dzieckiem, co z nim oglądać. Dowiesz się jak uczynić poniedziałki najfajniejszym dniem na świecie i jak np. usamodzielnić Twoje dziecko w zasypianiu.
Z nami wychowasz mądre i szczęśliwe dziecko!

A wszystko to w akompaniamencie ponadczasowej twórczości Majki Jeżowskiej, melodycznie i treściowo dedykowanej całym rodzinom 🙂

Zobacz Akademię Majki Jeżowskiej na Facebook