Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

Home / Szkoła Tańca Fokus / Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

 

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej jest projektem naszej „kierownicy” Joanny Bąk, naszej trenerki mentalnej Beaty Kaczor i naszej idolki Majki Jeżowskiej.
To właśnie na jej piosenkach tanecznie wychowujemy naszych najmłodszych podopiecznych.

Czym jest Akademia Majki Jeżowskiej?

Akademia to miejsce dla pedagogów, edukatorów, i przede wszystkim rodziców, dla których ważne jest aby ich dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo, a oni sami doświadczyli cudu i wspaniałości rodzicielstwa. To miejsce gdzie znajdziecie odpowiedzi na pytania : „Co mogę zrobić lepiej, więcej dla mojego dziecka, aby było szczęśliwe i mądre”? „Co zrobić by miało dzieciństwo, które zapewni mu najlepszy start w dorosłość”?
Dzisiaj jak jeszcze nigdy, wychowanie i edukacja dzieci to najtrudniejsze zadanie!

Pod skrzydłami Akademii znajdziesz zbiór sposobów na rozwijające zabawy. Codziennie dostaniesz sprawdzone sposoby na powtarzające się dziecięce problemy. Wskażemy co czytać z dzieckiem, co z nim oglądać. Dowiesz się jak uczynić poniedziałki najfajniejszym dniem na świecie i jak np. usamodzielnić Twoje dziecko w zasypianiu.
Z nami wychowasz mądre i szczęśliwe dziecko!

A wszystko to w akompaniamencie ponadczasowej twórczości Majki Jeżowskiej, melodycznie i treściowo dedykowanej całym rodzinom 🙂

Zobacz Akademię Majki Jeżowskiej na Facebook


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer21300/public_html/e-fokus.opole.pl/cms/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer21300/public_html/e-fokus.opole.pl/cms/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer21300/public_html/e-fokus.opole.pl/cms/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52