#STREET DANCE

| ŚRODA 19.00

Zajęcia dla chcących poznać bliżej kulturę HIP HOP, jej muzykę i ruch. Zajmujemy się tutaj takimi stylami jak boogaloo, hip hop dance, top rock czy locking. Uczymy się podstaw, grooves, party dance i dążymy do tego aby improwizować do muzyki – freestyleować. Jeżeli bliski jest Ci rap i funk to musisz być na tych zajęciach. To co najlepsze z amerykańskiego east coast i west coast dostaniesz w Opolu.

Fokus_Mostek00012-min

ZAJĘCIA PROWADZI
MARTA MOŚCICKA

I PAULINA SOKOŁOWSKA

Fokus_Paulina00016-min

#DANCEHALL

| WTOREK 17.30

Fokus_Wiki00004-min

Kultura i taniec pochodzący z Jamajki. Swoje korzenie ma w muzyce reagge czy raggamuffin, a jego największy rozwój przypada na lata 90. Do dziś prężnie rozwija się, zarażając coraz więcej ludzi na całym świecie. Opiera się na niezliczonej ilości kroków zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Na zajęciach nauczycie się nie tylko kroków i choreografii, ale też poznacie historię kultury dancehall, która jest bardzo ważna w tym stylu. 

ZAJĘCIA PROWADZI WIKTORIA KACZMAREK

#HIGH HEELS

| PIĄTEK 18.30

Focus Camp 2021_00171-min

Wyjątkowo kobiecy taniec na szpilkach w którym łączymy ruch, technikę, choreografię i kobiecość - a otrzymujemy samozadowolenie, samoakceptacje, rozwój
i ciągły progres. Zajęcia trwają aż 1.5 h dlaczego? Dlatego, że będą choreografie, nagrywki, monitorowanie waszego rozwoju i postępówzajęcia prowadzi DARIA REISEBUCHER

#JAZZ|WSPÓŁCZENY

|CZWARTEK 17.00
SOBOTA 11.30

Fokus_Justi00011-min

Na zajęciach z tańca współczesnego\jazz okazuje się, że nasze ciało potrafi więcej niż nam się wydaje. W parze ze wzrostem sprawności twojego ciała rośnie również koordynacja, przepływ oraz delikatność ruchu. Taniec ten rozwija kreatywność umysłu poprzez szukanie nowego ruchu, wykorzystując przy tym mnogość technik.  

Nauczysz się przede wszystkim świadomości ruchu i pokonasz swoje bariery fizyczne.

ZAJĘCIA PROWADZI JUSTYNA STANIÓW