Fokus Summer Camp 2024-dzieci

1: Chcesz, aby radośnie i twórczo spędziło czas
2: Chcesz, aby miało siłę mentalną, potrafiło sobie radzić z trudnościami i dobrze obsługiwało emocje
3: Rozwinęło się tanecznie w takich stylach, jak: Hip Hop, Modern, Choreography
4: Chcesz, aby doświadczyło przygód życia
5: Chcesz, aby było dobrze zaopiekowane
6: Spędziło wakacje w pięknych okolicznościach przyrody
7: Uczyło się tańca od doświadczonych instruktorów i choreografów

Fokus Summer Camp to obóz dedykowany dla dzieci od 7-go roku życia oraz młodzieży.

Asia

Joanna Bąk – pedagog, trenerka tańca, trenerka emocji. Od 2008 roku pracuje
z dziećmi i młodzieżą, jako trener
i choreograf łączę w swojej pracy obszar budowania umiejętności fizycznych/tanecznych jak i obszar budowania mentalu tancerza,
który ma zapewnić możliwość
w pełni wykorzystania talentu
jak i indywidualnego potencjału.

Kasia

Ksia Łotecka-Steczek – podczas Fokus Dance Camp opiekunka oraz trenerka tańca. Kasia ze sceną hip hop dance związana jest od 20 lat, dawniej czynnie brała udział w największych contestach ogólnopolskich. Dziś przygotowuje do nich (zarówno indywidualnie jak i grupowo) swoich podopiecznych. Kasia ma wyjątkowy dar do tworzenia nietuzinkowych choreografii, jej oczy rejestrują obrazy
w 5D, widzą geometrię oraz rysunki tła, widzą muzykę na podstawie której tworzy ruch. Kasia ma wielkie serce do nauczania i robi to z wielkim zaangażowaniem. Jest perfekcjonistką
i perfekcyjną organizatorką. Prywatnie superbohaterka dla której niemożliwe
nie istnieje i supermama Poli i Stasia

Justyna

Justyna Staniów- podczas Fokus Summer Camp pełnić będzie rolę opiekuna oraz trenerki tańca.  Z tańcem związana jest od 5 roku życia. Specjalizuje się w stylach takich, jak Modern, Jazz, Taniec współczesny.

Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. 

Ukończyła studia na kierunku Tancerz Choreograf na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Choreografię i Teorię Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Taniec od zawsze był jej największą pasją, a teraz stał się również sposobem na życie.

Karol Polssky Polak

Karol jest jednym z filarów budujących, szerzących taniec, wiedzę oraz kulturę Hip Hop w Polsce. To taki Polski „OG” w tej materii. Podczas Fokus Summer Camp przeprowadzi Was nie tylko w tanecznym rozwoju, ale zaprowadzi Was również w głąb kultury Hip Hop. Złapiecie między innymi wiedzę o charakterystyce tańca, w różnych stanach (Dallas, Chicago itd.), i wiedzę o tym jak tanecznie zdobywać swoje kolejne levele.

Paweł Adamus

Od początku swojej pracy jako fizjoterapeuta, kieruję się tym, aby wszystkich klientów traktować możliwie kompleksowo. W czasie studiów słowo „holistycznie” słyszałem odmieniane przez wszystkie przypadki, ale mało kto mówił wtedy o wpływie psychiki, emocji, kondycji mentalnej w odniesieniu do zdrowia fizycznego. Dziś wiemy, że te sfery przenikają się, są nierozerwalnie połączone i potrzeba nam ludzi, którzy tą wiedzę wykorzystują. Dążę do tego, aby być jednym z nich. Na bazie wiedzy i umiejętności zdobytych w czasie studiów oraz w toku certyfikacji w kierunku trenera emocji mam możliwość coraz pełniej zaopatrywać potrzeby klientów i realizować założenie, z którym zaczynałem przygodę z fizjoterapią – Chciałem sprawiać aby ludzie funkcjonowali sprawniej, lepiej, zdrowiej. 
www: paweladamus.com
Facebook: Paweł Adamus – Holistic Treat

Trener Mentalny

Podczas Fokus Dance Camp Opiekunka oraz trenerka mentalna. Na codzień Fizjoterapeutka, pasjonatka piłki ręcznej, której poświęciłam 20 lat swojego życia. Podczas tej sportowej podróży sięgnęłam po każdy z możliwych medali Mistrzostw Polski. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych oraz Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów.

Obecnie pracuję jako wsparcie mentalne w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lubinie ze szczypiornistkami oraz piłkarzami nożnymi Zagłębia Lubin. Praca z zespołami to zdecydowanie mój konik, ale nie tylko. Jeżeli mowa o team buildingu, czuję się jak ryba w wodzie – sama niegdyś byłam jego częścią, więc doskonale wiem, jak wygląda to od środka. Oczywistym jest, że każdy zespół tworzy pojedyncza jednostka, a więc zaprzyjaźnienie się ze sobą i swoimi emocjami, wzmacnianie i budowanie pewności siebie, wiary w swoje możliwości, przekraczanie własnych granic i barier, koncentracja, flow, komunikacja, pasja – to moje drugie imię.

Kilka lat temu, jeszcze biegając po polskich parkietach zrodziło się we mnie poczucie i chęć pracy z ludźmi nad ich własnym rozwojem osobistym, a to wszystko za sprawą tego, że osobiście doświadczyłam brak takiej osoby obok, kiedy to ja byłam czynną zawodniczką. Dzisiaj ta pasja przerodziła się na każdego człowieka, nie tylko zajmującego się zawodowym sportem, ale każdego kto ma jakiekolwiek wyzwanie przed sobą w swoim życiu. Marzę o tym, by każdy kto stanie ze mną twarzą w twarz, po skończonej pracy, mógł powiedzieć: czuję się szczęśliwy/a, spełniam się, czuję, że żyję. Na swój sposób, jak dla niego jest wygodnie.

Pasjonatka podróży, odkrywania nowych miejsc i kultur. Powiedz mi, że czegoś nie da się zrobić lub nie można, a ja stanę na głowie, by po to sięgnąć, jeżeli poczuję, że to jest moje.
Waleczna i charakterna. Zdeterminowana i uparta

Facebook: Kinga Lalewicz-Bodnar Trener Mentalny. Trener Emocji

Fokus Summer Camp

Fokus Summer Camp to obóz artystyczno-taneczny. Będzie to wyjątkowy i magiczny czas, ponieważ poza zajęciami tanecznymi z instruktorami fokusowymi i nie tylko zapewniamy codzienne atrakcje, animacje, spacery i ruch na świeżym powietrzu. Organizować będziemy między innymi grę terenową, zabawy budujące wspólnotę zespołową, zajęcia kształtujące inteligencję emocjonalną, seanse, ognisko.

Całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej

Opiekę trenera mentalnego

Konsultacje i opiekę fizjoterapeuty

Ok 45h class tanecznych

Pełne wyżywienie

Ubezpieczenie

Co zrobić, aby z nami pojechać?

Możliwa jest również płatność w ratach (szczegóły ustalamy indywidualnie)

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres:
info@e-fokus.opole.pl

Co powinien zwierać mail ze zgłoszeniem?

  • Imię i nazwisko
  • Data
  • Pesel
  • Dane kontaktowe
  • Dieta (preferencje/nietolerancje pokarmowe)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
Tel.: 669 336 333

Obóz zgłaszany jest do kuratorium oświaty