Szkoła Tańca Fokus

Historia Szkoły Tańca Fokus pisze się codziennie…piszą ja Nasi kursanci, podopieczni i wszyscy bliscy związani z tym miejscem. To dla Was tworzymy, działamy, jesteśmy. To Wy jesteście naszą inspiracją i motywacją. Wraz z nią na skrzydłach naszej pasji i wielkiej miłości do ruchu, tańca oraz muzyki, lecimy…czasem wznosząc się a czasem opadając, jednak zawsze do przodu.

Fokus to Ludzie

Nasz sukces to przede wszystkim ludzie, z którymi tworzyliśmy i tworzymy to zaczarowane miejsce. To dzięki współpracy, przyjaźni i wspólnej pasji udaje nam się realizować wiele projektów i zdobywać wysokie miejsca na turniejach tańca.

Naszym sukcesem jest trening mentalny dla tancerzy. Jest to narzędzie z którego korzystają najlepsi sportowcy na całym świecie! Dzięki Beacie Kaczor korzystamy z niego i my 

„Umysł widzi sytuacje tak dokładnie, że komórki nerwowe reagują tak, jakby to się wszystko działo fizycznie.
Niematerialna myśl wpływa na materialne ciało”

Jakub. B. Bączek

Na stałe współpracujemy z Majką Jeżowską, wzięliśmy udział w teledysku „Idą Wakacje”. Tworzymy festiwal „W Rytmie Kobiet”.Widać nas było w TVP 3, na Dniach Opola, podczas meczów piłki ręcznej, futsalu, gali boksu. Występowaliśmy na licznych eventach w galerii Turawa Park, oraz w Amfiteatrze. Nie zwalniamy, dopiero się rozkręcamy!:)

Sukcesy grupowe i indywidualne

TurniejMiejsceKtoKiedy
Street Dance Story2 miejsceOlivsen 1v12018
Street Dance Story2 miejsceFokus Junior2018
Bitwa na taniec2 miejsceDuet Iga i Kinga2017
Street Dance Story3 miejsceOlivsen 1v12017
Kids Battle1 miejsceOlivsen 1v12017
Pląsowadła1 miejsceFokus Junior2017
Street Dance Story3 miejsceFokus Junior2017
Krapkowickie Zderzenia Taneczne3 miejsceWyMy Crew2017
Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych1 miejsceFokus Kids2017
Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych3 miejsceCool Fokus2017
Rytm Ulicy3 miejsceAmelson 1v12016
Kids BattleTop 8Amelson 1v12016
Kids Battle4 miejsceMadzia Drabik2016
Rytm Ulicy2 miejsceOlivsen 1v12016
Groove Contest2 miejsceOlivsen2016
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego2 miejsceFokus Junior2016
Dance Oscars2 miejsceFokus Junior2016
Rytm Ulicy4 miejsceWyMy Crew2016
Zderzenia Taneczne1 miejsceFokus Kids2016
Rytm Ulicy5 miejsceFokus Kids2016
Kids Battle3 miesjceOlivsen 1v12015
Level Up2 miejsceOlivsen 1v12015
Spal Trampy3 miejsceFokus Junior2015
Double Camp Open1 miesjceOlivsen
Opolski Festiwal Tańća2 miejsceOlivsen 1v1
Lil Dance Elite3 miejsceCool Fokus

Historia Szkoły Tańca Fokus

Wszystko zaczęło się w 2007 roku, a dokładnie 14 lutego (tak, tak, w święto zakochanych) kiedy Gosia Atlas postawiła pierwsze roztańczone kroki na sali w budynku spółdzielni mieszkaniowej. Dawniej była to sala wykładowej Politechniki Opolskiej i wyglądała tak…

Gosia początkowo prowadziła klub wyłącznie tańca towarzyskiego, jednak z czasem zapragnęła rozwinąć działania i wzbogacić taneczną przestrzeń o inne formy tańca. Wówczas spotkała Asię, ich współpraca rozkwitła i zaowocowała. Fokus urósł i nabrał nowej odsłony, a od momentu kiedy Gosia została szczęśliwą mamą trójki dzieci to właśnie Asia Bąk kieruje, pielęgnuje i buduje Szkołę. W 2016 roku powiększyła ją o drugą salę, przez co mamy możliwość prowadzenia większej ilości zajęć. Do 2017 roku ogromny wkład w budowanie szkoły miała Kasia „Żabka” Miazga.

Odnowiona sala szkoły tańca Fokus
Odnowiona sala szkoły tańca Fokus

Fokus Dziś

Dziś Fokus to nie tylko miejsce do nauki tańca, to przede wszystkim rodzinna i życzliwa atmosfera, pedagogika tańca inna niż wszystkie – wyjątkowa, bo buduje więzi i przyjacielskie relacje między uczestnikami naszych zajęć i formacji.

To miejsce tanecznych spotkań i czasem też tanecznej terapii  To miejsce, które dla wielu osób stało się drugim domem, a taniec sposobem na życie.
U nas każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie pokój… do wyboru dajemy Wam: Hip-Hop Dance, Dancehall, Jazz, Break Dance, Zumba, Strong by Zumba, Jump, Latin Dance, Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy, Taniec dla Narzeczonych, Taniec dla Dzieci.

Zapraszamy do świata tańca

Trenerki, które mają FOKUS na Ciebie
Trenerki, które mają FOKUS na Ciebie