Fokus Summer Camp 2024- młodzież

1: Chcesz, aby Twój mindset nie blokował Ciebie, i Twojego tańca, a wspierał i budował poczucie własnej wartości
2: Chcesz głęboko doświadczyć tańca i wiedzy o jego kulturze
3: Chcesz rozwinąć się wszechstronnie dostać wiedzę od trenerów, którzy robią rzeczy wyjątkowe i są specjalistami w swoich dziedzinach
4: Chcesz uczyć się tańca przez poznanie, dyskusje, wiedzę i umiejętności, a nie tylko odtwarzanie
5: Chcesz tańczyć tak po prostu dla fanu i przyjemności
6: Chcesz spędzić 10 dni w luksusowym hotelu i pięknych okolicznościach przyrody

To Classy taneczne budujące nowe umiejętności  pogłębiające wiedzę o tańcu

To Classy  budujące świadomość siebie, ruchu i ciała

To Classy mentalne, abyście wszystko to, czego się nauczycie i już potraficie mogli realnie wykorzystać i przełożyć na życie (bez blokad, bez ograniczeń, w pełni swojego potencjału i talentu)

Konsultacje fizjoterapeutyczne oraz wiedzę o tym jak „używać” ciała w tańcu, aby czerpać z niego moc i zabezpieczać się przed kontuzjami. 

JAMy, mini contesty, performance i panele dyskusyjne.

Gwarantujemy, że stylowo będzie zarówno wszechstronnie jak i głęboko.

Piotr „Simba” Abramowicz

Jest artystą ruchowym mieszkającym w Warszawie. Od ponad 15 lat pracuje jako choreograf, trener i tancerz. W tym czasie udało mu się wypracować oryginalny styl ruchu, pełen autentyczności, charyzmy i teatru. Simba uwielbia pracować z ludźmi i doświadczać życia poprzez stawianie czoła nowym wyzwaniom.

Dlaczego Simba? Ponieważ jest artystą wszechstronnym i traktującym taniec głębiej niz tylko zestaw kroków. Ponieważ w swojej pracy trenerskiej zachęca i prowadzi do pozostania uczciwym wobec własnej praktyki, co według niego pozwala na wypracowanie unikatowego stylu Ponieważ ma doświadczenie pracy przy różnych projektach komercyjnych, takich jak reklamy (META, PEPSI, BELVEDERE), teledyski (Sanah, Mrozu, Jan Rapowanie, Grubson), programy telewizyjne i chętnie Wam o tym opowie Ponieważ zbudował taneczne community wokół projektu Board Game TOUR” (2012-2021) , które na stałe wpisało się w kalendarze polskich tancerzy i zrobiło wiele dobrego Ponieważ Na jego doświadczenie składają się również filmy taneczne i spektakle, które tworzy np.„LIMITLESS (we are)” (Norwegia 2019), „You Wanted Rivers” (reż. Magdalena Zielińska, Jordania 2020) i “CORNERBOY” (reż. Kai Kurve, Niemcy 2023) zdobyły one uznanie i zostały wyświetlone na festiwalach filmowych na całym świecie. Do tej pory stworzył choreografię i wyreżyserował dwie etiudy – „expect.action” 2019 i „LEONARDO” 2022. Ponieważ Uwielbiam pracę z drugim człowiekiem i dzielenie się swoim rzemiosłem

Mania Rogowka

Na co dzień uczy w East Side Dance Academy. Tancerka zespołu East Side Crew, z którym zdobyła różne tytuły na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz międzynarodowych imprezach tanecznych, w tym pierwsze miejsce na zawodach „KAMATA” w Belgii. Członkini projektu taneczno-artystycznego Blckcat Experience. Finalistka VI edycji Board Game Tour. Choreografka teledysków pracowała między innymi z Viki Gabor i Sarsa. Współtworzyła choreografię do ogólnopolskiej trasy koncertowej Dody “Aquaria Tour”. Prowadzi warsztat w całej Polsce i także na świecie. W 2022 roku uczyła na RSJ Festival Eilat w Izraelu. Jej celem na przyszłość jest bycie dobrym nauczycielem i zarażanie innych tańcem. Zawsze stara się być przy ludziach, którzy są dla niej największą inspiracją. W tworzeniu największy nacisk kładzie na wrażliwość na muzykę.

Karol Polssky Polak

Karol jest jednym z filarów budujących, szerzących taniec, wiedzę oraz kulturę Hip Hop w Polsce. To taki Polski „OG” w tej materii. Podczas Fokus Summer Camp przeprowadzi Was nie tylko w tanecznym rozwoju, ale zaprowadzi Was również w głąb kultury Hip Hop. Złapiecie między innymi wiedzę o charakterystyce tańca, w różnych stanach (Dallas, Chicago itd.), i wiedzę o tym jak tanecznie zdobywać swoje kolejne levele.

Basia Ryś

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się od trafienia do East Side Dance Academy. Rok tańczyła w grupie średniozaawansowanej u Simby, a później trafiła już do ESC Crew Juniorów i później do ESC Fam i z tymi zespołami jeździła na contesty. Blisko Basi zawsze był też freestyle i już od paru lat stara się jeździć na własną rękę ile może. Jest też częścią stałego teamu YNG Flavour – warsztatów prowadzonych przez młodą generację, organizowanych przez Paulę Iwańską. Aktualnie uczy w East Side Dance Academy i rozwija się dalej. 

Anitka Sawicka

Jestem artystką urodzoną w Polsce z ponad 16 letnim doświadczeniem w tańcu.
Fascynuje mnie ruch w każdej formie.
Moje początki z choreografią i hip-hopem miały ogromny wpływ na moje
postrzeganie tańca współczesnego. Widzę w nim nieskończoną liczbę możliwości,
które mają swoje korzenie w wielu stylach.
W mojej praktyce szukam nowych form i rozwiązań, ciekawią mnie możliwości jak
i ograniczenia ciała.
Jako nauczycielka chcę wzbudzać podobne zainteresowanie u tancerzy. Prócz
fizycznego treningu i techniki podążamy za intuicją. Szukamy ciągłej zmiany i
momentów zaskoczenia.
Swoją praktyką dzielę się na warsztatach w całej Polsce i wielu krajach w
Europie (Norwegia, Anglia, Łotwa, Ukraina, Litwa, Rosja).
Tworzę projekt POSZUKIWANIA – warsztaty i researche dla tancerzy gdzie
zajmujemy się (szeroko pojętym) tańcem współczesnym, floorworkiem oraz
improwizacją.
Byłam także współzałożycielką warsztatów BGT oraz projektu NASTROJE.
Współtworzę taneczne filmy krótkometrażowe. Dwie największe produkcje –
‘Limitless (We Are)’ i ‘You Wanted Rivers’ były docenione na wielu
międzynarodowych festiwalach filmowych (m.in. (‘Bucharest International Dance
Film Festival’, ‘Shortwaves’, ‘Dancinema’, ‘Bodyscope Dance Film Festival’,
‘Screendance’)
Pracowałam także jako reżyserka ruchu/choreografka dla takich marek i
artystów jak IKEA, Henkel, MODIVO, Honor, Ewelina Lisowska, Andrzej Mrozek,

Trener Mentalny

Podczas Fokus Dance Camp Opiekunka oraz trenerka mentalna. Na codzień Fizjoterapeutka, pasjonatka piłki ręcznej, której poświęciłam 20 lat swojego życia. Podczas tej sportowej podróży sięgnęłam po każdy z możliwych medali Mistrzostw Polski. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych oraz Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów.

Obecnie pracuję jako wsparcie mentalne w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lubinie ze szczypiornistkami oraz piłkarzami nożnymi Zagłębia Lubin. Praca z zespołami to zdecydowanie mój konik, ale nie tylko. Jeżeli mowa o team buildingu, czuję się jak ryba w wodzie – sama niegdyś byłam jego częścią, więc doskonale wiem, jak wygląda to od środka. Oczywistym jest, że każdy zespół tworzy pojedyncza jednostka, a więc zaprzyjaźnienie się ze sobą i swoimi emocjami, wzmacnianie i budowanie pewności siebie, wiary w swoje możliwości, przekraczanie własnych granic i barier, koncentracja, flow, komunikacja, pasja – to moje drugie imię.

Kilka lat temu, jeszcze biegając po polskich parkietach zrodziło się we mnie poczucie i chęć pracy z ludźmi nad ich własnym rozwojem osobistym, a to wszystko za sprawą tego, że osobiście doświadczyłam brak takiej osoby obok, kiedy to ja byłam czynną zawodniczką. Dzisiaj ta pasja przerodziła się na każdego człowieka, nie tylko zajmującego się zawodowym sportem, ale każdego kto ma jakiekolwiek wyzwanie przed sobą w swoim życiu. Marzę o tym, by każdy kto stanie ze mną twarzą w twarz, po skończonej pracy, mógł powiedzieć: czuję się szczęśliwy/a, spełniam się, czuję, że żyję. Na swój sposób, jak dla niego jest wygodnie.

Pasjonatka podróży, odkrywania nowych miejsc i kultur. Powiedz mi, że czegoś nie da się zrobić lub nie można, a ja stanę na głowie, by po to sięgnąć, jeżeli poczuję, że to jest moje.
Waleczna i charakterna. Zdeterminowana i uparta

Facebook: Kinga Lalewicz-Bodnar Trener Mentalny. Trener Emocji

Paweł Adamus

Od początku swojej pracy jako fizjoterapeuta, kieruję się tym, aby wszystkich klientów traktować możliwie kompleksowo. W czasie studiów słowo „holistycznie” słyszałem odmieniane przez wszystkie przypadki, ale mało kto mówił wtedy o wpływie psychiki, emocji, kondycji mentalnej w odniesieniu do zdrowia fizycznego. Dziś wiemy, że te sfery przenikają się, są nierozerwalnie połączone i potrzeba nam ludzi, którzy tą wiedzę wykorzystują. Dążę do tego, aby być jednym z nich. Na bazie wiedzy i umiejętności zdobytych w czasie studiów oraz w toku certyfikacji w kierunku trenera emocji mam możliwość coraz pełniej zaopatrywać potrzeby klientów i realizować założenie, z którym zaczynałem przygodę z fizjoterapią – Chciałem sprawiać aby ludzie funkcjonowali sprawniej, lepiej, zdrowiej. 
www: paweladamus.com
Facebook: Paweł Adamus – Holistic Treat

Kasia

Ksia Łotecka-Steczek – podczas Fokus Dance Camp opiekunka oraz trenerka tańca. Kasia ze sceną hip hop dance związana jest od 20 lat, dawniej czynnie brała udział w największych contestach ogólnopolskich. Dziś przygotowuje do nich (zarówno indywidualnie jak i grupowo) swoich podopiecznych. Kasia ma wyjątkowy dar do tworzenia nietuzinkowych choreografii, jej oczy rejestrują obrazy w 5D, widzą geometrię oraz rysunki tła, widzą muzykę na podstawie której tworzy ruch. Kasia ma wielkie serce do nauczania i robi to z wielkim zaangażowaniem. Jest perfekcjonistką i perfekcyjną organizatorką. Prywatnie superbohaterka dla której niemożliwe nie istnieje i supermama Poli i Stasia

Justyna

Justyna Staniów- podczas Fokus Summer Camp pełnić będzie rolę opiekuna oraz trenerki tańca.  Z tańcem związana jest od 5 roku życia. Specjalizuje się w stylach takich, jak Modern, Jazz, Taniec współczesny. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. 

Ukończyła studia na kierunku Tancerz Choreograf na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Choreografię i Teorię Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Taniec od zawsze był jej największą pasją, a teraz stał się również sposobem na życie.

Tworzymy obóz rozwojowo-taneczny, a nie warsztaty z noclegiem. Każdy dzień podczas obozu będzie częścią procesu budowania poczucia własnej wartości, budowania mocy i odwagi do wykorzystania pełni swojego talentu i umiejętności, budowania grupy (bo jeśli chcesz zrobić Progress indywidualny i ze swoją formacją to najpierw musisz zaopiekować się swoim gniazdem) Ten obóz jest wyjątkowy bo w swoim programie ma na celu wzmocnić wszystkie obszary życia z taneczną pasją.

Całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej

Opiekę trenera mentalnego

Konsultacje i opiekę fizjoterapeuty

Ok 45h class tanecznych

Pełne wyżywienie

Ubezpieczenie

Co zrobić, aby z nami pojechać?

Możliwa jest również płatność w ratach (szczegóły ustalamy indywidualnie)

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres:
info@e-fokus.opole.pl

Co powinien zwierać mail ze zgłoszeniem?

  • Imię i nazwisko
  • Data
  • Pesel
  • Dane kontaktowe
  • Dieta (preferencje/nietolerancje pokarmowe)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
Tel.: 669 336 333

Obóz zgłaszany jest do kuratorium oświaty