Bachatowe warsztaty z Dolotami

Bachatowe warsztaty z Dolotami!

Paweł, znany jako DOLOT,

mając dwóch starszych braci siłą rzeczy poznawał boks czy kravmage. Będąc w głębi duszy dżentelmenem, zwrócił się do otoczenia pięknych dam. I tak oto trafił wpierw na taniec towarzyski. Miłość do tańca przerodziła się w uzależnienie – tańczył tez tango argentino, salsę cubanę i LA, aż odnalazł bachatę. I to ją rozwija najmocniej.

Ogromnie ceni bachatę jako taniec socjalny – podążając za festiwalami po całej Europie. Swój styl uzupełnia o takie style jak hip hop czy afro. Generalnie – jest taki niuans w nauce u Pawła, że w druga stronę jest tak samo, ale odwrotnie. Przyjdź, a się przekonasz, że ciężka praca może być przyjemna. Paweł uwielbia uczyć, a jest w tym wyjątkowy!

Martyna – vel MARTI

absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Od dzieciństwa zafascynowana pięknem ludzkiego ciała i zmiennością jego formy, dąży do kreowania go w przestrzeni. Od dziecka nie może usiedzieć na miejscu, ciągle gdzieś spieszy, by poznawać i doświadczać nowych rzeczy. Ciągle sie rozwija i poszukuje, w różnych stylach tanecznych, przez właśnie współczesny, balet, flamenco, hip hop, czy afro.

Najbardziej jednak w sercu gra jej bachata. Swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie związane z tym stylem stale rozwija w kraju i za granicą. We Wrocławiu na stałe prowadzi zajęcia z bachaty, Wstępu do Technik tańca oraz treningi funkcjonalno-motoryczne oparte o metodę Pilates.

Miłośniczka Włoch i słońca… la dolce vita.

@Marti and Dolot dancers by BedemLabedem

Na co dzień prowadzą zajęcia w La Rosa Negra Studio Tańca we Wrocławiu

Na warsztatach widzimy się w dniu Fokusowych urodzin czyli 17.02💛

Program urodzin i godziny warsztatów niebawem!

A jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z Bachatą zapraszamy na nasze zajęcia regularne w środy!

19:15 BACHATA PARY P0

20:15 BACHATA PARY P0/1

21:15 BACHATA PARY P1/2

Zapisz się!
Tel.: 669 336 333

E-mail: info@e-fokus.opole.pl

Dodaj komentarz